ELMARK PARTNEREM STONEMAN TRIATHLON WEJHEROWO

Publish this post

W minioną sobotę odbyła się ostatnia w tym roku edycja STONEMAN TRIATHLON w Wejherowie. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: mini, sprint i mega, w których na różnych dystansach wykazywali się umiejętnościami w pływaniu, jeździe na rowerze oraz bieganiu. Mieliśmy przyjemność być nie tylko partnerami tego wydarzenia, ale również jego uczestnikami!

Dopisała pogoda, forma i nastroje!

Szczególnie duma rozpiera nas z wyników SŁAWKA GÓRSKIEGO, Kierownika Projektu Elmark, który dzięki swojej determinacji i zamiłowaniu do sportu zdobył podium w kategorii MEGA (1,5 km pływania, 40 km rower, 10 km bieg). Co więcej, Sławek zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepszego zawodnika MEGA wszystkich trzech edycji -Puck, Szemud, Wejherowo w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy jemu i pozostałym zawodnikom – tym dużym i małym 😊 !   

Dziękujemy również Organizatorom wydarzenia za inicjatywę, która wyzwala pozytywne sportowe emocje i jednoczy ludzi, którzy niosą dobrą energię.

also check

Christmas wishes

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku, składamy Państwu serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę oraz życzymy dużo radości, pogody ducha i wszelkiej

Mamy Certyfikat ISO!

Miło nam poinformować, że El-mark Sp. z o.o. Sp. kom. uzyskała certyfikat potwierdzający wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015-10 w zakresie: Budowa