ELMARK PARTNEREM STONEMAN TRIATHLON WEJHEROWO

Opublikuj ten wpis

W minioną sobotę odbyła się ostatnia w tym roku edycja STONEMAN TRIATHLON w Wejherowie. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: mini, sprint i mega, w których na różnych dystansach wykazywali się umiejętnościami w pływaniu, jeździe na rowerze oraz bieganiu. Mieliśmy przyjemność być nie tylko partnerami tego wydarzenia, ale również jego uczestnikami!

Dopisała pogoda, forma i nastroje!

Szczególnie duma rozpiera nas z wyników SŁAWKA GÓRSKIEGO, Kierownika Projektu Elmark, który dzięki swojej determinacji i zamiłowaniu do sportu zdobył podium w kategorii MEGA (1,5 km pływania, 40 km rower, 10 km bieg). Co więcej, Sławek zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepszego zawodnika MEGA wszystkich trzech edycji -Puck, Szemud, Wejherowo w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy jemu i pozostałym zawodnikom – tym dużym i małym 😊 !   

Dziękujemy również Organizatorom wydarzenia za inicjatywę, która wyzwala pozytywne sportowe emocje i jednoczy ludzi, którzy niosą dobrą energię.

Zobacz również

OFICJALNE OTWARCIE FARMY WIATROWEJ DĘBSK

W czwartek 13 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie farmy wiatrowej Dębsk, największej lądowej farmy wiatrowej zbudowanej przez Polenergię. Uczestniczyliśmy w jej powstaniu odpowiadając za kompleksową