ELMARK PARTNEREM STONEMAN TRIATHLON WEJHEROWO

Opublikuj ten wpis

W minioną sobotę odbyła się ostatnia w tym roku edycja STONEMAN TRIATHLON w Wejherowie. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: mini, sprint i mega, w których na różnych dystansach wykazywali się umiejętnościami w pływaniu, jeździe na rowerze oraz bieganiu. Mieliśmy przyjemność być nie tylko partnerami tego wydarzenia, ale również jego uczestnikami!

Dopisała pogoda, forma i nastroje!

Szczególnie duma rozpiera nas z wyników SŁAWKA GÓRSKIEGO, Kierownika Projektu Elmark, który dzięki swojej determinacji i zamiłowaniu do sportu zdobył podium w kategorii MEGA (1,5 km pływania, 40 km rower, 10 km bieg). Co więcej, Sławek zdobył pierwsze miejsce w rankingu najlepszego zawodnika MEGA wszystkich trzech edycji -Puck, Szemud, Wejherowo w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy jemu i pozostałym zawodnikom – tym dużym i małym 😊 !   

Dziękujemy również Organizatorom wydarzenia za inicjatywę, która wyzwala pozytywne sportowe emocje i jednoczy ludzi, którzy niosą dobrą energię.

Zobacz również

EDU OFFSHORE WIND

EDU OFFSHORE WIND to wydarzenie promujące odnawialne źródła energii, skupiające ekspertów i sympatyków tej dziedziny, a przede wszystkim jest to możliwość zachęcenia młodzieży do podjęcia

Elmark ma już 35 lat!

Szanowni Państwo, W 2024 roku obchodzimy Jubileusz 35-lecia firmy. Jest to okazja, aby podziękować naszm Pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem sprawiają, że rozwijamy się i z