Dołącz do nas!

Zatrudniamy inżynierów, elektryków, operatorów maszyn, kierowców, mechaników, pracowników fizycznych.

Oferty pracy

Kierownik

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad powierzonym kontraktem na terenie całej Polski w zakresie:
  • realizacja założonego budżetu, terminowości i jakości prac
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora
  • sporządzanie dokumentów budowy
  • kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji
  • zamówienia materiałów (poprzez współpracę z odpowiednim działem firmy)
  • koordynowanie prac podległych pracowników oraz podwykonawców
  • kontrola nad rozruchami i pomiarami instalacji
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • kontrola nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie
  • współpraca z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Nasze wymagania

  • min 3 lata doświadczenia w kierowaniu robotami
  • wykształcenie wyższe elektryczne
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski (pn-pt)
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o B2B

Zapraszamy, złóż swoje CV poprzez poniższy formularz, lub bezpośrednio na adres: sekretariat@el-mark.com

Nie zapomnij dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883